FAQ

Najczęściej zadawane pytaniaAfrican Mango

Czy suplement African Mango gwarantuje utratę zbędnych kilogramów?

Dzięki odpowiednim składnikom African Mango wpływa bardzo korzystnie na gospodarkę hormonalną. Szkodliwe toksyny z organizmu zostają usunięte, zmniejsza się poziom cholesterolu. Następuje również ograniczenie apetytu, a w konsekwencji spalanie tkanki tłuszczowej i zatrzymanie procesu jej produkcji. Dzięki wyciągowi z cennych nasion (Irvingia Gabonensis ) African Mango pomaga skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką. African Mango to tysiące zadowolonych konsumentów na całym świecie i skuteczność potwierdzona przez naukowców.

Jakie kluczowe składniki zawarte są w African Mango?

Suplement African Mango powstał na bazie pełnego witamin i minerałów afrykańskiego mango. Owoc ten doceniany jest na całym świecie i wykorzystywany w leczeniu wielu dolegliwości. Afrykańskie Mango pochodzące z deszczowych lasów Południowej Afryki bogate jest w nasiona zwane "Orzechami Dikka". Najcenniejszym składnikiem suplementu jest właśnie wyciąg z nasion afrykańskiego mango - Irvingia Gabonensis . Ten wartościowy składnik przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i bardzo korzystnie wpływa na naszą gospodarkę hormonalną. African Mango zawiera również duże ilości cennego błonnika, który skutecznie wspomaga trawienie.

Jak należy stosować suplement diety African Mango?

Należy przyjmować 1-2 kapsułki w trakcie posiłku.

Czy African Mango jest bezpieczny dla mojego zdrowia?

Preparat African Mango jest w pełni bezpieczny i nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia. Oparty wyłącznie na naturalnych składnikach nie powoduje efektów ubocznych, jest również łatwy w użyciu.

Po jakim czasie stosowania suplementu można zauważyć rezultaty?

Już po pierwszych tygodniach stosowania preparatu African Mango można zauważyć spadek masy ciała i poprawę samopoczucia. Dla uzyskania pełnych efektów warto zwiększyć również aktywność fizyczną i stosować odpowiednią dietę.

Czy to prawda, że African Mango jest wyjątkowo skuteczny w redukcji tłuszczu z okolic brzucha?

Tak. African Mango to wyjątkowy preparat, który usprawnia metabolizm i pomaga pozbyć się ciężkiego do zrzucenia tłuszczu z okolic brzucha. Zawarty w preparacie wyciąg z nasion afrykańskiego mango skutecznie przyśpiesza i usprawnia spalanie tłuszczu.

Czy skuteczność preparatu African Mango została potwierdzona badaniami?

W 2005 roku na University of Yaunde w Kamerunie przeprowadzono specjalistyczne badania sprawdzające wpływ Irvingia Gabonensis na utratę wagi ciała. Po 4 tygodniach badań procent masy ciała u osób, które przyjmowały wyciąg z afrykańskiego mango spadł aż o 5.26%! Zatem wysoka skuteczność preparatu African Mango została udowodniona poprzez szczegółowe badania kliniczne.

Obsługa klienta

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Aby dokonać zamówienia wybierz ilość sztuk, sposób wysyłki, metodę płatności i wypełnij formularz adresowy. Zamówienia możesz dokonać tutaj.

W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Czas dotarcia produktów do klienta wynosi od 2 do 10 dni (czas może ulec wydłużeniu dla przesyłek międznarodowych). Przesyłki kurierskie docierają po 1-2 dniach. Cenimy dyskrecję naszych klientów - przesyłki są tak pakowane, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co jest w środku.

Czy realizujecie zagraniczne zamówienia?

Tak. Realizujemy zamówienia w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłki priorytetowe nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej są realizowane bezpłatnie. Przesyłki kurierskie podlegają opłacie w wysokości 30 zł.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie może zostać opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, systemem płatności PayPal lub za pobraniem.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Za bezpieczeństwo transakcji elektronicznych odpowiadają firmy DotPay (przelewy elektroniczne) oraz PayPal (karty płatnicze).